ERNEST PARTON. Dunge, olie på lærred, signeret E. Parton.

468815. ERNEST PARTON. Dunge, olie på lærred, signeret E. Parton.

76 x 62 cm.

Stærk revne i lærred og omfattende farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

76 x 62 cm.

Antal besøg: 1.352