PIEDESTAL, rattan og glas, 20. århundrede.

468694. PIEDESTAL, rattan og glas, 20. århundrede.

Piedestal med overdiameter 27, højde 53 cm.

Brugsslitage, rattan tør.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, rattan tør.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.197