MONA HUSS WALIN. Farvelitografi, "Haga patchwork quilt", signeret, 328/450.

46857. MONA HUSS WALIN. Farvelitografi, "Haga patchwork quilt", signeret, 328/450.

72 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Mona Huss Walin (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

72 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Mona Huss Walin (Født 1944)

Antal besøg: 2.298