LEGETØJ, træ, 9 dele, 1900-2000 tallet.

468528. LEGETØJ, træ, 9 dele, 1900-2000 tallet.

Lær-at-gå vogn 8 mindre legetøj af forskellig art.

Brugsslitage En enkelt del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 588