GUNNAR THOREN. Olie på lærred, signeret.

468344. GUNNAR THOREN. Olie på lærred, signeret.

78 x 100 cm.

Ubetydelig plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

78 x 100 cm.

Ubetydelig plet.

Antal besøg: 4.056