THAGE CARLSON. olie på Panel, signeret.

468336. THAGE CARLSON. olie på Panel, signeret.

Sommer i rensdyrgræsning 45x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 3.800