SPISESTUESMØBLER, 5 stk., rokokostil, 20. århundrede.

468281. SPISESTUESMØBLER, 5 stk., rokokostil, 20. århundrede.

Bord: højde 79 cm, bredde 98 cm, længde 122 cm, total længde med 2 udtræksbrædder 216 cm.
4 stole: højde 106 cm, bredde 49 cm.

Alder og Brugsslitage, en stol med beskadiget ryglæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.038