Sæt , 5 dele, nostalgi. Første halvdel af det 20. århundrede.

468166. Sæt , 5 dele, nostalgi. Første halvdel af det 20. århundrede.

Sømand med taske, højde 15,5 cm.
Banjoafspiller, metalplade, Fremstillet i japan, højde 14 cm.
Plastmand, højde 16 cm.
Plast baby, højde 14 cm.
Plastballon, sæt, "Jorden rundt på 80 dage", diameter 12,5 cm. Ufuldstændig.

Brugsslitage. Plastballonen mangler dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plastmand, højde 16 cm.
Plast baby, højde 14 cm.

Antal besøg: 673