SOFABORD, fineret med teaktræ, 1950'erne/60'erne.

468129. SOFABORD, fineret med teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Med underliggende magasinhylde. På fire sorte ben.
Længde 99,5 cm.
Bredde 54,5 cm.
Højde 58 cm.

Brugsslitage, plade med fugt- og finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 99,5 cm.
Bredde 54,5 cm.
Højde 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 402