Skrivebord med SPEJL, 1800-tallet.

468096. Skrivebord med SPEJL, 1800-tallet.

Højde 188 cm. Længde ca 107 cm.

Slitage, masketunge, skader, ridser eller stødmærker. Reparationer. Løse dele. Revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 377