Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
CHRISTIAN AIGENS. Olie på lærred, drengeportræt, signeret Chr Aigens.
468058. CHRISTIAN AIGENS. Olie på lærred, drengeportræt, signeret Chr Aigens.
59 x 51 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
59 x 51 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
3.464