Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
HENRYK PLOCIENNIK. Olie på lærred, Fantasyskov, signeret H Plociennik, dateret -87.
468028. HENRYK PLOCIENNIK. Olie på lærred, Fantasyskov, signeret H Plociennik, dateret -87.
54 x 45 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
54 x 45 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
2.698