HALLSKORTE, gallon og teaktræ, 1900-tallet.

467916. HALLSKORTE, gallon og teaktræ, 1900-tallet.

Højde 65 cm. Længde 65 cm.

Brugsslitage, ridser og stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 65 cm. Længde 65 cm.

Antal besøg: 414