SKULPTUR, i form af nøgen kvinde, knust marmor, moderne.

467871. SKULPTUR, i form af nøgen kvinde, knust marmor, moderne.

Højde 31 cm.
Signeret FREEMIET.

Produktionsfejl på ben, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 31 cm.
Signeret FREEMIET.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.200