SKULPTUR, gips, Astri Bergman-Taube, 1900-tallet.

467855. SKULPTUR, gips, Astri Bergman-Taube, 1900-tallet.

Repræsenterer nøgen kvinde. Signeret på sokkel.
Total højde 32,5 cm.

Brugsslitage, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 32,5 cm.

Brugsslitage, snavs.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 935