KISTA, 1800-/1900-tallet.

KISTA, 1800-/1900-tallet.
46784. KISTA, 1800-/1900-tallet.

Længde 113 cm, bredde 52 cm, højde 48 cm.

Skader, slitage. Nøgle mangler, defekt lås. Maske svier.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.684