Sæt , 8 dele, Kina og Japan, 1800/2000 årh.

467395. Sæt , 8 dele, Kina og Japan, 1800/2000 årh.

Grunden består blandt andet af gulvurner, bøjer mm.

Brugsslitage. Mindre Kantstødt og skader kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 506