UDSTILLING, anden halvdel af det 20. århundrede.

46735. UDSTILLING, anden halvdel af det 20. århundrede.

Fineret i mahogni, sprossede vinduer, skabe dekoreret med hylder. Længde 90, bredde 41, højde 168 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.029