SKAKSPIL med metalbrikker, 20. århundrede.

467106. SKAKSPIL med metalbrikker, 20. århundrede.

Træskakbræt ca 42 x 42 cm, med 32 metalskakbrikker.

Brugstilstand, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand, slitage.

Antal besøg: 4.022