SPISESTUESMØBLER, 5 stk., gustaviansk stil, 20. århundrede.

467104. SPISESTUESMØBLER, 5 stk., gustaviansk stil, 20. århundrede.

2 ekstra skiver. Diameter på bordet ca 104 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter. Et ben med mindre skade under.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 596