SKAB, med skuffer, Kina, 20. århundrede.

467103. SKAB, med skuffer, Kina, 20. århundrede.

Dekoration af ventilatorer Længde 27, bredde 17, højde 24 cm.

Brugsslitage, revner, limningen har løsnet sig i kanten. Tab af farve.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 514