BROR HILLGREN. Olie på lærred, signeret.

46702. BROR HILLGREN. Olie på lærred, signeret.

Motiv, der forestiller Adam og Eva. 57 x 45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Farverevner og mindre farvetab.

Kunstner/designer

Bror Hillgren (1881–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Bror Hillgren (1881–1955)

Antal besøg: 7.136