BORD, bondrokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

466974. BORD, bondrokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

2 tillægsplader.
Længde 130 cm. Bredde 100 cm. H 73 cm.

Slitage, revner, ridser, pletter. Svært at trække fra hinanden og lukke. En indsats med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 tillægsplader.

Antal besøg: 1.220