OTTO JANSSON. Åkander, olie på lærred, signeret.

466498. OTTO JANSSON. Åkander, olie på lærred, signeret.

45,5 x 67 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Otto Jansson (1879–1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

45,5 x 67 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besøg: 669