BERTIL VALLIEN. VAS, kunstglas, slutningen af det 20. århundrede.

466469. BERTIL VALLIEN. VAS, kunstglas, slutningen af det 20. århundrede.

Satellit, KostaBoda, flaskeformet, signeret højde 24,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Antal besøg: 596