CHIFFONJÉ, mahogni, midten af det 20. århundrede.

465874. CHIFFONJÉ, mahogni, midten af det 20. århundrede.

Længde 95, bredde 45, højde 124 cm.

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 264