AXEL HAMBORN. Paris olie på Panel signeret Hamborn.

465752. AXEL HAMBORN. Paris olie på Panel signeret Hamborn.

38x46, indrammet 53x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Hamborn (1892–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

38x46, indrammet 53x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Hamborn (1892–1971)

Antal besøg: 389