KRUS MED HANE OG POP, 7 dele, keramik, Höganäs.

465510. KRUS MED HANE OG POP, 7 dele, keramik, Höganäs.

Kruset 5 liter.

Låg mangler og er Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kruset 5 liter.

Antal besøg: 612