KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.
465397. KLAFFBORD, 1800-tal.

Klapbord med grå underliggende farve, 1800-tallet.
Tot med flapper udvendig 84 x 80, højde 75 cm.

Brugsslitage, mærke skive se billede!

Få foretaget en gratis vurdering!
465397. KLAFFBORD, 1800-tal.

Antal besøg: 826