DESK, imperium, begyndelsen af det 19. århundrede.

465315. DESK, imperium, begyndelsen af det 19. århundrede.

4 skuffer.
Længde ca 119 cm. Bredde 59 cm. Højde 77 cm.

Låse mangler på 3 skuffer, halvdelen af bunden mangler på den ene skuffe, ridser stødmærker, finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 skuffer.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.462