ROLF LIDBERG. "Første blå sipper", litografi, signeret.

465304. ROLF LIDBERG. "Første blå sipper", litografi, signeret.

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 920