SOHAN QADRI. "No 1278", olie på lærred.

465229. SOHAN QADRI. "No 1278", olie på lærred.

Signeret Qadri på verso, ca 81 x 81 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 1.493