WASSILY KANDINSKY. EFTER. Farvelitografi.

465199. WASSILY KANDINSKY. EFTER. Farvelitografi.

Små verdener IV. Usigneret. 35x30 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Antal besøg: 749