TROMPET, sandsynligvis russisk, 20. århundrede.

465168. TROMPET, sandsynligvis russisk, 20. århundrede.

Længde 46 cm. Forsølvede.

Brugsslitage, buler, skader. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 46 cm. Forsølvede.

Antal besøg: 1.174