SHOWCASE, Louise XVI stil, 20. århundrede.

465161. SHOWCASE, Louise XVI stil, 20. århundrede.

Længde 69,5, bredde 33, højde 146,5 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 509