KERAMISKE OBJEKTER, 3 dele, Ipsens Enke og Aluminia.

465135. KERAMISKE OBJEKTER, 3 dele, Ipsens Enke og Aluminia.

Højde 18 - 24 cm.

Brugsslitage, vase fra Ipsens Enke med flere ridser, krølleurne med minimale ridser i munden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18 - 24 cm.

Antal besøg: 597