Sæt ALLMOGE, træ, mest øser, 19./20. årh.

465124. Sæt ALLMOGE, træ, mest øser, 19./20. årh.

Partiet omfatter blandt andet øser, skafter, trug.

Slitage, skader, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader, revner.

Antal besøg: 732