BLIKSKILT, Bosch, omkring midten af det 20. århundrede.

464953. BLIKSKILT, Bosch, omkring midten af det 20. århundrede.

Rektangulært reklameskilt til Bosch i rød og gul.
Med tekst der følger: Her sælges Bosch cykellygter, Bosch kvalitet er stadig uovertruffen.
Mål ca 16 x 40,5 cm.

Brugsslitage, buler/ujævnheder, pletter, anløbning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 16 x 40,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 751