LYSE PLADSER, et par, barok stil. messing, 19./20. århundrede.

464652. LYSE PLADSER, et par, barok stil. messing, 19./20. århundrede.

Til 2 stearinlys, højde ca. 47 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 432