VÆGUR, 2 stk, et mærket Volta Gong, 20. århundrede.

46465. VÆGUR, 2 stk, et mærket Volta Gong, 20. århundrede.

Højde ca 64-72 cm.

Slitage, repareret krone og skade på skiven, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 64-72 cm.

Antal besøg: 6.935