Armbåndsur, 2 stk. Certina Argonaut 280 og Regal R16163.

464561. Armbåndsur, 2 stk. Certina Argonaut 280 og Regal R16163.

Certina Argonaut 280, urdiameter 38 mm Regal, urdiameter 52 mm.

Certinan med Brugsslitage og ridser på glas. Regal med mindre brugsspor. Begge utestede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.780