BLIKMØNSTER, 4 stk, Carl Eric Ahnström Växjö, Johan Fredrik Werrenrath Lund 1800-tallet.

464512. BLIKMØNSTER, 4 stk, Carl Eric Ahnström Växjö, Johan Fredrik Werrenrath Lund 1800-tallet.

3 Carl Eric Ahnström diameter 34 cm.
1 stk Werrenrath diameter 36 cm.

Buler, ridser, slitage, Werrenrath med gravering på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 871