VIVIANNE LARSON. Olie på lærred, signeret.

464308. VIVIANNE LARSON. Olie på lærred, signeret.

Stilleben, ca. 75x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, ca. 75x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 603