LÆNESTOL, ægformet 1960-70'erne.

464174. LÆNESTOL, ægformet 1960-70'erne.

Højde ca 130 cm, bredde 85 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 12.607