464042. SPISESUMSKAB, eg, Art Nouveau, første halvdel af det 20. århundrede.
2-delt skab, buet glas i overskabene.
Højde 195 cm, bredde 125 cm, dybde 54 cm.
Mindre Brugsslitage, ridser. Én glasdør låst, kan ikke låses op, et beslag med en løs del.
Nøgle/nøgler findes