LOFTSKRONE, loftsmodel, anden del af det 20. århundrede.

463954. LOFTSKRONE, loftsmodel, anden del af det 20. århundrede.

Uædle metal hængt med prismer. Diameter ca 43 cm. Højde, eksklusiv kæde, ca 25 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 431