SORTIMENTSKAB, blik og plast, anden del af det 20. århundrede.

463934. SORTIMENTSKAB, blik og plast, anden del af det 20. århundrede.

Længde 31 cm. Bredde 15 cm. Højde 56 cm.

Brugsslitage, der er mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.538