SOFA, Carl Larsson stil, anden del af det 20. århundrede.

463899. SOFA, Carl Larsson stil, anden del af det 20. århundrede.

Hvidlakeret. Nederste skufferum. Længde 160 cm. Bredde 54 cm. Højde 77 cm.

Brugsslitage, mindre farvetab, lejlighedsvis plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.720