463680. VAS, kunstglas, Bertil Vallien, Kosta Boda Atelier, anden halvdel af det 20. århundrede.
Stiliseret indretning af livet under vandet. Signeret Kosta Boda Atelier B. Vallien 3363490002/500, 800113/500. Mærket i bunden.
Højde 18 cm.
Ingen anmærkninger.