THURE BOSIN. Olie på lærred.

THURE BOSIN. Olie på lærred.
463602. THURE BOSIN. Olie på lærred.

Landskab med huse. Signeret og dateret -34. 38x46 cm.

Slitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage. Oramad.

Antal besøg: 242